4Story

4Story Darmowe mmorpg

4Story jest darmową grą MMORPG, która przenosi nas do świata Iberii – świata, gdzie trwa odwieczna wojna pomiędzy dwoma krainami. Już na początku musimy zdecydować, czy będziemy walczyć po stronie walecznych Valorian, czy też wesprzemy odważnych mieszkańców magicznej nacji Derion. Ten wybór jest ważny, ponieważ od niego zależy to, w którym miejscu świata rozpoczniemy i gdzie spędzimy sporą część swoich przygód. Podczas rozgrywki wykonujemy mnóstwo questów dla wybranej strony i poznajemy rozległą historię krainy, jak i przyczyny wybuchu konfliktu.

4Story bazuje na wielu popularnych tytułach, ze słynnym World of Warcraft na czele – nie jest to problemem, jeżeli graczowi nie przeszkadza nieco przerysowany styl grafiki gry. Do wyboru mamy sześć podstawowych klas – od rasowego wojownika-rębajły, przez podstępnego łotrzyka i nawiedzonego kapłana, po umiłowanego w sianiu chaosu maga.

Gra oferuje nie tylko sporą ilość podziemi i innych lokacji PvE, ale także możliwość zmierzenia się z przeciwnikami w strategicznych bitwach typu PvP, których wygrana może odblokować dostęp do przydatnych miejsc czy sklepów. Dodatkowo, w wymienionych potyczkach można wykonywać rozkazy podwładnym, co wprowadza elementy z typowych gier RTS.

Pomimo tego, że 4Story jest grą kliencką, istnieje też możliwość gry poprzez przeglądarkę – oczywiście z nieco okrojonymi grafikami, jednak plusem jest fakt, że można spróbować gry podczas oczekiwania na ściągnięcie klienta.

stronagry
4Story - Galeria4Story - Trailer

 

 

 

Wymagania:

System Minimalne Zalecane
CPU 2.4Ghz 2×1.8Ghz
RAM 1GB 1GB
Grafika 128MB 256MB
HDD 3GB 4GB

4Story

13 głosów, 4.31 średnia ocena (85% wynik)

Dodaj komentarz