Recenzje: Akcja

Runes Of Magic darmowa gra mmorpg
Runes of Magic jest darmową grą MMORPG z gatunku fantasy – i to dość klasycznej jego odmiany, bo do wyboru mamy trzy rasy, nietrudne do zgadnięcia:  Ludzie (znani także w niektórych kręgach jako „Człowieki!”), Elfowie i Krasnoludowie. Swoim bohaterem przemierzamy magiczny świat zwany Taboreą, stylistycznie podobny do tego z World of Warcraft. Podobieństw jest dużo, co jednym może przeszkadzać, a innym wprost przeciwnie.

Rozgrywka oparta jest w początkowej fazie na questach, których są setki i które powoli wprowadzają gracza w klimat zagrożonej złem krainy, a także pozwalają zaznajomić się z systemem walki czy tworzenia przedmiotów. Swoje umiejętności można rozwijać w różnych kierunkach, jednak podstawowych klas jest dziesięć – od wojownika, poprzez zwiadowców i innych kapłanów, aż po maga. (więcej…)


OGame darmowa gra na przegladarke, rts, gra strategiczna
Czas na powrót do źródeł, na odwiedziny klasyki, czyli kosmicznej gry przeglądarkowej OGame. Gra zrodziła się jeszcze w erze, w której gier na przeglądarkę nie było od groma, a dopiero zaczynały rosnąć jak grzyby po deszczu. Oczywiście alternatyw dla OGame było (i nadal jest) całkiem sporo, jednak ten staroć jest jednym z nielicznych, który wciąż trwa i ma się świetnie – przetrwał próbę czasu.

Dlaczego?

Na pewno jedną z przyczyn jest trzymanie się sprawdzonych metod. Rozwój planet wygląda klasycznie i można się burzyć, że gra nie wprowadza nic nowego – bo i po co ma tu wprowadzać, jak stary system świetnie się sprawdza i wciąga jak należy? Takich elementów jest tu sporo, co wcale nie przeszkadza GameForge’owi w skradnięciu nam z życia długich tygodni, a nawet miesięcy.

(więcej…)


Unlimited Ninja gra akcji, gra bijatyka
Jeśli jesteś fanem Japonii, orientu i anime Naruto, ta pozycja powinna Cię zainteresować. Naruto Saga to bezpłatna gra na przegladarke, która jest nawiązaniem do wspomnianego anime. Gracz wciela się w rolę ninja. Ma do dyspozycji trzy ścieżki rozwoju Taijutsu, Ninjutsu i Genjutsu. W zależności od wyboru będzie mógł posługiwać się atakami fizycznymi, sztukami tajemnymi lub nawet magią. (więcej…)


Drakensang Online darmowa gra mmorpg hack'n'slash
Drakensang Online to przeglądarkowa gra MMORPG bazująca na popularnej serii fantasy. To, co wyróżnia Drakensanga na tle innych tego typu gier, to wyjątkowo piękna grafika jak na bieżące standardy przeglądarówek.

Sama rozgrywka może niektórym przypominać tą ze słynnej serii Diablo – Drakensang Online to świetny hack’n’slash ze zróżnicowanymi wrogami, ciekawymi wyzwaniami i tym czymś, co sprawia, że gra wciąga na długie godziny. O ile jednak fabuła grała pierwsze skrzypce w innych odsłonach serii, tutaj schodzi ona na drugi plan – co jest zresztą dosyć popularne w grach typu MMO. W tej wersji główny nacisk został położony na samą walkę i różne elementy z tym związane. (więcej…)


4Story

4Story Darmowe mmorpg

4Story jest darmową grą MMORPG, która przenosi nas do świata Iberii – świata, gdzie trwa odwieczna wojna pomiędzy dwoma krainami. Już na początku musimy zdecydować, czy będziemy walczyć po stronie walecznych Valorian, czy też wesprzemy odważnych mieszkańców magicznej nacji Derion. Ten wybór jest ważny, ponieważ od niego zależy to, w którym miejscu świata rozpoczniemy i gdzie spędzimy sporą część swoich przygód. Podczas rozgrywki wykonujemy mnóstwo questów dla wybranej strony i poznajemy rozległą historię krainy, jak i przyczyny wybuchu konfliktu. (więcej…)