Recenzje: Karciane

ikona

Hex: Shards of Fate to karciane MMO prosto z kuźni Gameforge’a. Jest to moim zdaniem dość intrygujący tytuł, który łączy to, co najlepsze zarówno z gatunku gier MMO, jak i gier TCG. Hex oferuje graczom wbijanie leveli postaci, instancje i rajdy, gildie i społeczności, czyli cechy typowe dla MMO, ale także setki kart i ich ulepszeń, karty kolekcjonerskie i oczywiście nastawienie na grę strategiczną, co z kolei cechuje gry TCG (czyli kolekcjonerskie gry karciane).

(więcej…)


Duel Of Champions (DoC)

Duel Of Champions darmowa gra mmorpg, gra karciana
Duel of Champions to darmowa gra mmorpg, która pozwala na toczenie niezwykłych bitw, zainspirowanych światem Might & Magic. Gracze lubiący pvp i strategie mają tutaj duże pole do popisu. Podczas walki gracz korzysta z wcześniej przygotowanych przez siebie kart, które pozwalają na dowodzenia oddziałami oraz rzucanie zaklęć.

Ciekawym rozwiązaniem jest karta naszego bohatera. Podane są w niej punkty życia (początkowo 20). Od niej zależą również przynależność do frakcji oraz rodzaj zaklęć z jakich można korzystać. Powinien to być fundament strategi jak i sposobu budowania przez nas talii. (więcej…)