Recenzje: Strzelanki | Wojenne

1920x1080_2years_eng

Niektórzy z graczy wolą bardziej przyziemne gry. Zamiast latających smoków, czy innych niecodziennych potworów, jak zabójcze kaczki czy kraby, wolą coś bardziej realistycznego. Dla takich osób mamy kolejną propozycję – darmową grę MMO, której akcja toczy się w bardzo realistycznym świecie II Wojny Światowej.

A mowa o War Thunder, grze w której można wcielić się w żołnierza operującego ciężką maszynerią (samoloty, okręty, pojazdy opancerzone) wziętą prosto z realiów II wojny Światowej. Jak widać jest to gra, w której fani wojennych klimatów i historii będą mieli co robić i na pewno będą się dobrze przy tym bawić.

(więcej…)


World of Warplanes gra wojenna gra akcji
Po zdecydowanym strzale w dziesiątkę z World of Tanks, studio Wargaming.net postanowiło zrobić podniebną wersję „czołgów” – World of Warplanes, w której zasiadamy za sterami jednego z (ostatecznie) ponad 200 rodzajów samolotów z lat 1930-1950. Do wyboru mamy zarówno modele używane w rzeczywistych bitwach powietrznych, jak i enigmatyczne prototypy, które nie miały tej przyjemności rozniesienia przeciwnika w pył. Do teraz.

Czy i World of Warplanes okaże się strzałem w dziesiątkę? Zobaczymy. Na razie gra jest mniej popularna od „czołgów” i tak pewnie zostanie, dopóki właściciele pancerników nie wychylą łba przez klapę i nie rozglądną się za alternatywą. (więcej…)


World Of Tanks gra akcji, darmowe gra mmorpg, wot
World of Tanks jest darmową grą MMORPG, w której bierzemy udział w walkach przy użyciu czołgów. Podstawowym atutem gry jest oparcie modeli czołgów na prawdziwych maszynach. Wybór jest duży, zaczynając od czołgów sprzed II wojny światowej aż po sprzęt powojenny. Pomimo, że samych pojazdów jest sporo, dochodzą do tego setki, a nawet tysiące możliwych modyfikacji. Te usprawnienia powodują, że gra przypomina klasyczne RPG, przy czym zamiast rozwoju postaci, ulepsza się swój wehikuł, stopniowo zmieniając go w prawdziwego potwora.

(więcej…)